ההחלטה להפסיק לעשן היא החלטה בעלת משקל עצום על איכות החיים ועל ההרגלים הבסיסיים של כל מעשן, בייחוד לאור התלות אותה מפתח המעשן כלפי הסיגריה. למעשה, בשנים האחרונות ועם העלייה במודעות הציבורית לנזקי העישון, אין ספק כי המגמה של הפסקת עישון הולכת ותופסת תאוצה. יחד עם זאת, במידה והחלטתם להפסיק לעשן, חשוב שתדעו כי ההמלצה להפסקת עישון מצד מכוני הגמילה כמו גם רופאים המתמחים בתחום היא לבצע את התהליך באופן הדרגתי, כל זאת מתוך מטרה להפוך את התהליך ליעיל וארוך טווח, במקום בפעם אחת כמו גם בליווי של תופעות לוואי כתוצאה מהפסקת עישון כמו למשל עלייה במשקל. דרך מצוינת ליצור תמהיל שבמסגרתו מפחיתים את התלות בסיגריה רגילה ועוברים לשגרה ללא סיגריות יכולה להתבצע באמצעות רכישה של תחליפי טבק, עליהם נרחיב כעת.

תחליף טבק – כל מה שצריך לדעת

תחליף טבק הוא למעשה טבק נטול ניקוטין, כאשר רכישה של תחליף מאפשרת לכם להפחית באופן הדרגתי את התלות בסיגריות, מבלי לוותר על השגרה היומית כמו למשל הסיגריה של הבוקר. שוק תחליפי הטבק השתנה באופן משמעותי בעשור החולף, וזאת לאור סוגים שונים של טבק בלי ניקוטין המאפשרים לחוות חוויה של עישון, ללא תלות בניקוטין. זאת  ועוד, תחליף ניקוטין מתאים מאוד בעבור מעשני קנאביס שרוצים להימנע מחשיפה לרעלים המצויים בטבק הרגיל, ובהתאם לכך לקבל חווית עישון נקייה ככל האפשר.

 

 

רכישה של תחליף טבק – מהם היתרונות של רכישת תחליף טבק?

הפסקת עישון – כל אחד יכול!

תהליך של הפסקת עישון המתבצע באופן הדרגתי הוא המפתח להפחתת התלות בניקוטין. במדריך זה תוכלו למצוא את כל המידע העדכני ביותר בנוגע לשלבי הפסקת עישון, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מערך שבמסגרתו תוכלו  להוביל להפחתת התלות באמצעות רכישה של תחליף טבק וכן נקיטת צעדים שיובילו בסופו של דבר ליצירה של אורח חיים בריא, כחלק מהבנה כי לסיגריות יש השפעה מזיקה מאוד על הבריאות שלכם, כמו גם של הסביבה. זכרו, כל אחד יכול להפסיק לעשן, ובעידן של היום – זה קל ופשוט יותר מאי פעם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.