תוספי תזונה מומלצים לשמירה על המשקל

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה במספר הרכישות של תוספי תזונה, בשל היותן מוצר משלים וטבעי הנועד לעודד את תהליך הירידה במשקל ושמירה על משקל תקין. מהם תוספי התזונה המומלצים? להלן הפרטים.

תוספי תזונה: כך תוכלו לבחור את הטובים ביותר בעבור תהליך הרזייה ושמירה על משקל

זה לא סוד שעולם הרפואה האלטרנטיבי מתחיל לתפוס מקום של כבוד, לא רק בהיבט של חיזק המערכת החיסונית אלא גם לצורך יצירת איזון, בייחוד בעבור אנשים אשר נאבקים במשקל. למעשה, ניתן לראות זינוק במספר הרכישות של תוספי תזונה ייעודים לצורך הפחתה במשקל ושמירה על משקל תקין, וזאת בשל החשיפה של הציבור לתוספי תזונה מכל הסוגים. עם זאת, המבחר עשוי להיות מבלבל למדי, ועל כן בחרנו להציג לכם באמצעות המומחים את ארבעת תוספי התזונה המומלצים ביותר:

אסאי

תחילה נציין כי תוסף התזונה אסאי פופולרי בשנים האחרונות, בשל היותו עשיר בנוגדי חמצון כמו גם מינרלים. בכדי לשמור על המשקל, חשוב לנקות את הרעלים מהגוף ולכן באמצעות תוסף תזונה אסאי אותו ניתן לשלב בשייק או בקערת בול תוכלו להעניק לגוף שלכם את הבוסט הנוסף לו הוא זקוק, כל זאת מפרי טבעי אותו מגדלים בברזיל. מדובר בתוסף תזונה נגיש מאוד מבחינת המחיר, וניתן למצוא אותו במגוון חנויות ואפילו בבתי הפארם.

פולי קפה ירוק

מדובר בתוסף תזונה המכיל נוגדי חמצון גבוהים, בשל השימוש בפולי קפה שלא עברו תהליך קלייה. בפולי קפה ירוק יש חומצה כלורוגנית אשר מסייעת לחילוף קצב החומרים ופעילות הכבד, ולכן מדובר בתוסף תזונה מצוין הן בעבור ירידה במשקל והן בעבור שמירה על משקל הגוף.

אומגה 3

לא מעט אנשים אשר נאבקים במשקל מדווחים על עייפות משמעותית, בשל חוסרים תזונתיים. לכן, ברזל מהווה תוסף תזונה שכמעט כל אחד צריך, וזאת בעקבות בדיקות דם אשר באמצעותן ניתן לגלות האם יש מחסור בברזל, ובהתאם לכך להעניק לגוף את צריכת הברזל לו הוא זקוק. תוספי תזונה כמו אומגה 3 עשירים בברזל ובמינרלים, ולכן אם התגלה בבדיקות הדם שאתם סובלים ממחסור או שאתם מרגישים עייפות, זה הזמן לבחון שימוש באומגה.

פרוביוטיקה

מדובר בקבוצה של תוספי תזונה עשירים במינרלים, ברזל ותמציות טבעיות. באמצעות פרוביוטיקה (המומלצת ע"י משרד הבריאות) ניתן לסייע לתהליך של ניקוי רעלים מהגוף, עידוד קצב החלפת החומרים כמו גם חיזוק מערכת החיסון.

 

לסיכום, תוספי תזונה מהווים דרך מצוינת לצורך שמירה על איזון בתהליך של הרזיה. אולם, חשוב להבין כי לא מדובר בתרופות פלא אלא במוצרים אשר נועדו לסייע לכם, ועל כן תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית קבועה כמו גם יצירת תפריט מאוזן מהווה את הבסיס לשמירה על משקל – לאורך זמן, כל זאת במינון נכון ומבלי להגזים.