חובבי תזונה, כושר גופני ובריאות? ובכן, זה לא משנה אם אתם מכינים שייקים בריאים ומיוחדים שמחזקים את הגוף, מכירים טכניקות ושיטות בישול חדשות שהופכות את המזון לבריא יותר או מייעצים על שילוב נכון של תזונה וספורט – אם העברת הידע שלכם הלאה לעולם כדי להפוך אותו לעולם בריא יותר, זה משהו שחשוב לכם – אין ספק שזה משהו שאתם צריכים לעשות. אז מה עושים? בעניין הזה, האפשרות של תחזוק בלוג ברשתות השונות היא אופציה נהדרת, ואם יש לכם זמן, רצון ואנרגיה לעשות זאת, זה בלי ספק משהו שכדאי לעשות. אם גם לכם יצא לחשוב על זה אבל לא ידעתם בדיוק מאיפה להתחיל, אנו רוצים לתת כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך לבלוגרים לתזונה ובריאות בהקדם האפשרי.

קודם כל – ציוד איכותי מתאים

לפני שנדבר על החלקים הפרקטיים יותר, בואו נדבר על הצורך בהכנה טכנית מקיפה. על מנת שתוכלו להעלות את התכנים שלכם בצורה טובה, אתם חייבים תשתית אינטרנט חזקה קודם כל ומחשב איכותי. ספק אינטרנט itc למשל הוא ספק איכותי איתו תוכלו להעלות את התכנים באופן שוטף בלי הרבה בעיות וחשוב למצוא ספקים כאלו בלבד.

כמו כן, ספק itc יידע לתת לכם תמיכה ושירות במקרים של תקלות, וזה משהו חשוב מאד, במיוחד אם בחלוף הזמן אתם הופכים לפופולריים והגולשים שלכם רגילים לתכנים שלכם ולמענה סביב השעון.

בלוגרים לתזונה ובריאות: מאיפה מתחילים?

מכאן, חשוב מאד לדאוג לדברים הבאים:

הכינו את התכנים מראש

כדי להיות בלוגר מוצלח, צריך להבין כמובן בתחום שמדברים עליו, אבל יותר מכל חשובה העקביות וההתמדה. אם העליתם תוכן אחד או שניים טובים שיצרו עניין והתלהבות, אם יחלוף הרבה זמן עד התוכן הבא סביר מאד להניח שהגולשים שלכם יאבדו עניין ולא יחזרו אליכם בשנית.

על כן, אם אתם רוצים לקחת את הנושא ברצינות, רצוי להכין את כל התכנים מראש ושווה בהחלט להקדיש לכם כמה ימים. בהתחלה ערכו רשימה של כל הנושאים אליהם תרצו להתייחס ולאחר מכן רשמו את הנקודות אליהן תרצו להתייחס בכל סרטון או מאמר. מכאן, צלמו את כל התכנים ברצף וכך תוכלו לתזמן את ההלאה שלהם מראש מבלי לחשוב כל הזמן על הצעד הבא.

מצאו פלטפורמה מתאימה

חשוב לדעת שהיום יש הרבה מאד פלטפורמות בהן אפשר להקים בלוג עצמאי. המומלצת ביותר היא בלי ספק וורדפרס, ממשק נוח וידידותי המאפשר לכל אחד להקים אתר לבלוג אישי, אבל אם אין לכם את הידע הנדרש אפשר בהחלט להתחיל ברשתות החברתיות. כך או כך, תפעול עמוד שלכם כבלוגרים ברשתות החברתיות יעזור לכם להביא עוקבים נוספים לעמוד וזה בהחלט משהו שכדאי לעשות במקביל.

לסיכום – לאחר התארגנות טכנית למשימה והיכרות עם פלטפורמות שונות, וכמובן השקעה ביצירת תכנים, תוכלו גם אתם עם הזמן להפוך לבלוגרים בתחום התזונה והבריאות. בהצלחה!