אם גם לכם יש עסק בתחום המזון הטבעוני, וזה לא משנה אם אתם מציעים שירותי קייטרינג, מוכרים מוצרים שלכם למסעדות, חנויות טבע ובתי עסק או מוכרים את האוכל שאתם מכינים ושולחים אותו מבית לבית – אתם זקוקים לרכב איכותי. רכב זו הוצאה לא קטנה כמובן, וחשוב לבחור גם רכב אמין וחזק שישרת אותנו כראוי. כדי להימנע מירידת ערך והפסד כספי מיותר שלא לצורך, כדאי להכיר פתרונות מימון ייחודיים ונוחים ואחד הפתרונות האלו נקרא ליסינג תפעולי. ננסה להסביר כעת בדיוק במה מדובר ומיד תבינו בדיוק למה זה הפתרון הנוח והמשתלם ביותר עבורכם. סעו בזהירות!

מה זה ליסינג תפעולי?

ליסינג תפעולי זו בעצם סוג של עסקת השכרה לטווח ארוך. במסגרת ליסינג תפעולי נוכל לבחור את סוג הרכב שנרצה, נחליט על תקופת חכירה של 36 או 48 חודשים ונקבע כמות קילומטרים קצובה מראש. כך בעצם מקבלים רכב חדיש ואין בעצם משמעות לירידת הערך של הרכב. בתום התקופה אפשר לבחור אם להמשיך עם תכנית הליסינג הנוכחית או להתחיל מנגד עם עסקה חדשה. חברות הליסינג המובילות מציעות לאורך כל התקופה התחייבות מלאה על תקינות הרכב, תחזוקה, כיסוי ביטוחי מלא, תשלום אגרת רישוי שנתית ועוד. כל מה שנשאר לכם בעצם זה לשלם על הדלק. ליסינג תפעולי היא עסקה אטרקטיבית, נוחה, כדאית ומשתלמת. יכול להיות מאד שזה הפתרון שחיפשתם עד עכשיו וזה צעד שיכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים מדי שנה.

 

 

הכירו את חברת סאן קאר

חברת סאן קאר היא אחת החברות הוותיקות והמובילות להשכרה ומכירת רכבים בישראל משנת 1973. היא מציעה שירותים מקיפים של מכירה והשכרה בכל חלקי הארץ ומקפידה על שקיפות, שירות אמין ומקצועי, אחריות וליווי צמוד לכל אורך תהליך הרכישה. קניית רכב היא לא דבר שיש להקל בו ראש וחשוב מאד שנבחר לרכוש רכב רק מהמומחים בתחום עם רכב חזק, תקין ואיכותי בלבד.

ליסינג תפעולי בחברת סאן קאר

אם תבחרו להיות הלקוחות המאושרים של חברת סאן קאר, תהנו מעסקת ליסינג תפעולי טובה ומשתלמת פי כמה מכל מה שתוכלו למצוא בכל מקום אחר. בין היתר החברה מציעה רכישה ושדרוג של רכבים לפי בקשת כל לקוח, תנאי תשלום חודשיים נוחים בהתאמה אישית, ליווי ושירות מקצועי לכל אורך תקופת הליסינג, שירותי חילוץ וגרירה מכל מקום בארץ ובכל שעה, אגרות רישוי שנתיות וכיסוי ביטוחי מלא, טיפולים שוטפים לפי הנחיות היצרן ויבואן הרכב, תיקונים לא צפויים והעמדת רכב חלופי במידת הצורך.

הלקוחות העסקיים של ליסינג נהנים בעצם גם מחיסכון כספי משמעותי, אך לא פחות חשוב, גם מחיסכון בזמן ומהתנהלות אדיבה ונוחה. המומחים של החברה יוודאו שלא תחרגו מהתקציב הנכון לכם, כך שהרכב יהווה עבורכם השקעה חכמה ולא בזבוז כספי מיותר.

זה הזמן למצוא את הרכב שייקח את העסק שלכם קדימה

אם אתם עוברים עם אוכל טבעוני מבושל מבית לבית, אתם יכולים להסתפק ברכב מיני קטן או רכב פרטי עם מספיק אחסון ובגאז׳ גדול. לעומת זאת, אם מדובר בעסק קייטרינג וכזה המצריך מכם שינוע של חומרי גלם ומוצרי בישול, שווה לכוון כבר מראש לרכב מסחרי מתאים.

לסיכום

כך או כך חשוב לזכור כי רכב הוא כלי חשוב שישרת אתכם ויאפשר לכם להוציא יותר מהעסק. בחרו את הרכב שלכם בחכמה ושקלו בחום את האפשרות הנוחה והמשתלמת של ליסינג תפעולי. והכי חשוב? סעו בזהירות!