מנהג משלוחי המנות, הוא בין המנהגים החביבים ביותר בחג הפורים. התלמידים מחליפים משלוחי מנות בבית הספר, משפחות שולחות משלוחים עשירים בכל טוב אחת לשנייה וגם במקומות העבודה נהוג לבצע חילופי משלוחים בין העובדים. אם אתם רוצים להעניק משלוח מנות יצירתי, כזה שיכיל בתוכו שלל פריטים טעימים ונהדרים, יש לנו כמה וכמה רעיונות בעבורכם!

משלוח מנות

משלוח מנות בריא

לפני שנתחיל לסקור את כל הפריטים שניתן לשלב במשלוח המנות, נרצה לציין אפשרות נהדרת ומשובחת לא פחות: משלוח מנות בריא. מי החליט שמשלוחי המנות חייבים להתמלא בשוקולדים ומתוקים? מדוע לא ניתן להעניק אחד לשני משלוחים בריאים? ובכן, בהחלט תוכלו להרכיב משלוח מנות עשיר ברכיבים בריאים ומזינים, כשניתן לרכוש פירות יבשים, אגוזים ואפילו פירות ייחודיים כמו קיווי, אננס, פסיפלורה וכו', שיוסיפו מתיקות למשלוח הבריא שהרכבתם.

משלוח מנות יצירתי

הכנת משלוח מנות יצירתי, בהחלט תגרום לכם להפעיל מעט את הדמיון ולנסות למצוא דרכים מקוריות להרכיב את משלוח המנות האידיאלי שלכם. חשבנו בעבורכם על מספר רעיונות למשלוח מנות יצירתי, וריכזנו כמה דוגמאות:

משלוח מנות

להכין את משלוח המנות לבד

כשאנחנו אומרים שתכינו את משלוח המנות לבד, אנחנו לא מתכוונים לתכולה שלו, אלא דווקא למעטפת. במקום לרכוש קופסה מהודרת או סלסלה מקש, תוכלו להכין בעצמכם את המכל שיכיל את משלוח המנות שלכם. למעשה, כך תוכלו להעניק משלוח מנות מיוחד, מקורי וכזה שאין לאף אחד.

באמצעות בריסטולים צבעוניים ודפים מעוצבים, תוכלו להכין קופסאות מדליקות ומיוחדות (יש מגוון רחב של הדרכות ברשת). כמו כן, ניתן ליצור קופסאות אחסון יפיפיות מקופסאות שימורים ומחומרים ממוחזרים, כשאפשר להשתמש בשלל חומרי יצירה כדי לעצב את המשלוח ברוח החג.

משלוחי מנות יצירתיים הם בהחלט שוברי שגרה ואף יעניקו למקבל המשלוח תחושה נעימה משום שמדובר בהשקעה לא קטנה.

בואו נסכם!

חג פורים הוא בהחלט חג משמח ומיוחד, ומנהג משלוחי המנות ניכר בלא מעט מקומות, לרבות משלוח מנות לגננת או משלוחי מנות לשכנים. תוכלו להעניק משלוחי מנות מיוחדים, בין אם אלה עטיפות שתכינו בעצמכם ובין אם תאפו את תכולת המשלוח לבד: כך או כך מדובר בהשקעה נהדרת ומוערכת. רעיונות למשלוחי מנות יש לא מעט, ועל כן כדאי לבחור את משלוח המנות האידיאלי ביותר בעבורכם. חג שמח!